SELECT EPISODES:

Güneş☀️ Panelleri Şarj Regülatörüne Nasıl Bağlanır

Posted by Multibillionaire

Click to rate this video!
[Total: 4 Average: 5]

Bu videoda Kimroy Bailey, güneş panellerini DC kesiciye, şarj kontrolörüne, pillere ve son olarak İnvertöre bağlamak için atılan tüm adımları takip ediyor. Şarj kontrol cihazına zarar vermemek için devre kesicileri açma sırasına da kısaca bakıyorum.

Step by Step Solar by Kimroy Bailey Group accredited by the Trott Bailey University gif

Adım Adım Güneş video serisinin bu bölümü bir güneş acemisine Güneş Panelleri Şarj Regülatörüne Nasıl Bağlanır öğretecek

İçindekiler Videosu – Güneş Panelleri Şarj Kontrolörüne Nasıl Bağlanır

00:05 300W Güneş Sistemi Gücü Neler Olabilir: Buzdolabı, temel aydınlatma ve 2 bilgisayar

00:47 Güneş paneli sisteminden güneş panelinden kesiciye olan bağlantılara genel bakış, daha sonra şarj kontrolörüne, Denetleyiciden Aküye ve Güneş Pillerine invertöre bağlayın.

02:00 Güneş sistemimizi desteklemek için rüzgar türbini bağlantısına hızlı giriş

02:35 Güneş kablolarının akü terminallerine bağlanması

03:30 Güneş enerjisi ve rüzgar türbini sisteminiz için her zaman önce pil negatifini bağlayın

04:00 Solar bağlantı güvenliği

04:20 Bağlantı yapmadan önce devre kesicilerinizin KAPALI olduğundan emin olun

04:50 Akü için Pozitif terminallerin bağlanması

05:20 Bir multimetre kullanarak güneş sistemi devrenizde sorun giderme

06:10 Güneş panellerinden gelen voltajı kontrol etme

06:40 Devre kesicilerinizi doğru sırayla açma

07:20 Şarj Kontrol Cihazındaki LED Işığı Şarj Modlarını gösterir

08:00 Şarj Regülatörü için 4 bağlantı yapmaya genel bakış

08:35 Güneş sistemi kurulum bağlantılarını tamamladıktan sonra İnvertöre ilk kez güç verilmesi.

09:20 İnverterin çalıştırılması ve sonuçlar

Bölüm 1, Bölüm 2, Bölüm 3, Bölüm 4, Bölüm 5, Bölüm 6, Bölüm 7, Bölüm 8, Bölüm 9, Bölüm 10

Güneş Panelleri Şarj Regülatörüne Nasıl Bağlanır

Adım Adım Güneş çevrimiçi kursu, komple bir konut güneş sistemi kurulumu konusunda baştan sona size rehberlik edecek yüksek kaliteli videolar ve öğrenme materyalleri ile uzman el tutma sağlar. Bu videoda, pillerinizdeki voltajı nasıl kontrol edeceğinizi ve sistemi çok güvenli bir şekilde başlatmanızı nasıl sağlayacağımızı da inceliyoruz.

Daha ayrıntılı bir kılavuz, devre şeması ve adım adım talimatlar için çevrimiçi güneş eğitimi kursuna kaydolun! Bugün trilyon dolarlık güneş enerjisi endüstrisinden kazanmaya başlayın. TeamKB’ye katılın, güneş enerjisi kurulum işinizi başlatın veya evinizi şebekeden çıkarın ve servetinizi katlanarak oluşturun.

Kimroy Bailey Group, milyarlarca dolarlık bir şirket ve dünyanın en büyük Etkileşimli Eğitim, İş Süreci Dış Kaynak Kullanımı, Danışmanlık ve Yazılım Geliştirme şirketidir Yenilenebilir Robotik Endüstrisi için ?. Kimroy Bailey Group, Yenilenebilir Enerji Çözümlerini Robotik ve Yapay Zeka ile sorunsuz bir şekilde bütünleştirir. KB Grubu İstanbul, Barselona, ​​Hong Kong, Guangzhou, Yeni Dehli, Hamburg, Zürih ve Miami’de faaliyet göstermektedir.

Küresel operasyonlarımızı büyütmeye devam ettikçe hedefimiz ‘BÜYÜK’ hissetmek değil, küçük şirket gibi hissetmek istiyoruz web sitelerine veya YouTube Kanalına atlayabileceğiniz, bir konuşma başlatabileceğiniz ve anında yanıt alabileceğiniz sokak ?. Anında yanıtın işaretini kaçırırsak, ekibimizin bir dinleme kulağı varsa, [email protected] adresinden Bize Ulaşabilirsiniz

Kimroy Bailey Şirketler Grubu , Trott Bailey Aile Grubunun bir üyesi ve Trott Bailey Üniversitesi , Prov31, Oasis Videoları ve tüm yan kuruluşlar ve üye kuruluşlar. Trott Bailey Aile Grubu, KB, güzel eşi Sher ve sevimli bebekleri Keilah Trott Bailey’e aittir. Baileys, Popsie’ye (Tanrı) ve İsa Mesih’in Kanının gücüne gururla inanıyor ?. Basit amacımız size yardımcı olmak, güneş enerjisi endüstrisindeki küresel büyümeden kazanmak ve zengin olmaktır. Aileniz, benliğiniz, işiniz için! Bu #TeamKB , Hadi #KeepBelieving #StepByStepSolar #WorldTour http://KimroyBailey.com #RenewableIsRELIABLE bu TeamKB Hadi #KeepBelieving !

(Visited 38756849 times, 1 visits today)

Trending Oasis Videos 💯 from the Multibillionaires of the Trott Bailey Family

Playlists Have This Video

LEAVE YOUR COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *